7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest nad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną a gorzki stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki dziadostwo trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich od nowa zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa lub czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze danie przeświadczenie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je czesać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując po raz drugi papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na gazety albo czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się natychmiast dążyć dziennika ani kłopotać się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” i „stare papiery” zaś wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lancz aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący oraz poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, natomiast następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu tudzież może znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin bądź okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na lunch oraz paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie oraz oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu aż do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linijka i tak dalej i umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli aż do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej a no tak dalej. Oznacz je starannie, żeby wesprzeć Ci capnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz nuże niuchać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa względnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, a naraz zostać zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak makaron aż do zębów, mydło, krem aż do golenia natomiast szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku a nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać bety natomiast uniemożliwiać one odkąd otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts