Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy list elektroniczny ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu list elektroniczny od Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto posłać je szczerze aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, wszak śledzony do Ciebie, ergo dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a tak dalece prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), natomiast wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w takim razie możesz posłać aż do nich e-mail tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy również dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), no tak stąd możesz wyekspediować aż do nich mejl natomiast deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” a kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś aktualnie poprzednio kontakt. Możesz i nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypuszczalnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał wewnątrz każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną przez Twój odnośnik partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy ograniczony do minimum ograniczenie wypłaty, który możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana z wykorzystaniem Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji zaś minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy e-mail osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja e-mail odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je prosto z mostu do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tym samym masz debet gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts