Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu e-mail od momentu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na dodatek wyprawić je bez ogródek aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na kto patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony aż do Ciebie, skutkiem tego dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież jak dużo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, pospołu z pełnym raportowania zespołu, wybierane za sprawą warstwę (1 do 5), tudzież wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w następstwie tego możesz wyekspediować do nich mejl i znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ano w związku z tym możesz wyekspediować do nich mejl natomiast zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już począć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” i gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś już już kontakt. Możesz oraz kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline może być ważnym źródłem informacji w celu networkingu i konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego zawżdy masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój odsyłacz partnerski aż do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy najmniejszy zakres wypłaty, który możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przez Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje bilans spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy poczta elektroniczna osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja e-mail od Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je jawnie aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, więc masz kredyt w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz działać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, o ile Twoje bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts