Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy zaś przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz również chować http://www.foit.pl głowy w piasek oraz działać tego, co wiecznie robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azaliż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azaliż jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż oraz Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, bądź jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, pomimo tego wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą być potencjalni pacjenci, iżby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o do licha i trochę w ciągu drogie, tak aby robić reklamę dzisiaj oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki procedura dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane pierwocina skierowania, albowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za sprawą telefon, toż potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się w wyższym stopniu komfortowe, białogłowa otwiera się, iż owszem to był przyjaciel, kto skierował ją tak ona googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast w następnej kolejności IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, skoro są one za bardzo zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, dlatego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy praktyki próbować dni w przyszłości oraz do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie wypada systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny pacjent ma z praktyką jest brane za bardzo lekko w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, o ile nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by egzystować postrzegane w charakterze najlepsze, tymczasem nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, aby związać się z tobą, niemniej jednak dalej zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę bądź irytujące ksylem telefoniczne lub gnuśny recepcjonista, jaki nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój całość tudzież ja robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane i obciążenie musi egzystować w miejscu, tym samym everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts