Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy oraz wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach zaś wykonywać tego, co wiecznie robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, azaliż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, jednakowoż jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o względnie nie były skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, jednakowoż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój tany na TikTok – żartując, jednakowoż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przeszukać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, by przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mnóstwo za drogie, by robić reklamę dziś i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w kto modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, gdyż platforma komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste aspekt na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za pomocą telefon, atoli potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, że w rzeczy samej owo był przyjaciel, który skierował ją no ona googled ciebie, poszedł do witryny, a od tego czasu IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, bowiem są one za bardzo zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w następstwie tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż śledzić dni później a aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, toteż trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma spośród praktyką jest brane nadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby stanowić postrzegane jak najlepsze, pomimo tego nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, tak aby połączyć się spośród tobą, jednakże później zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę albo irytujące drzewo telefoniczne ewentualnie zobojętniały recepcjonista, który nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój zespół zaś ja robimy mystery shopping od powyżej 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka prawdopodobnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na to samo dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane i zadłużenia musi być w miejscu, ergo jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts