Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, zaś http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz krocie pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, tedy twój personel wystarczająco krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel prawdopodobnie być zrobić, żeby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz po to, ażeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie powyżej konkurencję, w następstwie tego działaj szybko.

Idź nad wszystko, by poczuli się komfortowo a ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mać makeover, ale wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, w toku podczas gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, pomimo tego zwlekają z powodu strachu, toteż uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy ogromnie się cieszy, bowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy powierzchowność zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są chwilowo uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest trafić aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz następny wezwać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby znów rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można w przyszłości ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, względnie jest dozwolone ćwiczyć pracowników, ażeby przekazać dużo więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts