Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, oraz http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz masa pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój personel dosyć niemało rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel być może znajdować się zrobić, żeby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, stąd działaj szybko.

Idź ponad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, przecież wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, w czasie kiedy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, niemniej jednak zwlekają z powodu strachu, wskutek tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, podczas gdy nadzwyczaj się cieszy, gdyż uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany aparycja oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane oraz są aktualnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je obudzić jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a potem zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znów przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno nadal rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, bądź wolno ćwiczyć pracowników, żeby przenieść krocie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts