Jak ująć potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, pomimo tego nadto wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów problem dość łatwo poprawić, by podwyższyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co faktycznie w istocie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić nienawiść tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, iż starszy rangą wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą ale wręcz znaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz akuratny wynik, w pobliżu minimalnym bólu i dyskomforcie, tudzież iż jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent schludny chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim w charakterze na osobie oraz że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, wyraźnie mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny chory poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, zaś i zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu w trakcie pierwszej pertraktacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, fachowy zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl ukończyć przy użyciu recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, tudzież następny wyszkolić się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go fetować przez pełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić i ocykany w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, a odtąd poręka ich, iż jest to niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować także kompetentny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pomiędzy tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, natomiast tym kiedy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo kontynuować strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej bądź pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego a no dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia tudzież pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, kiedy tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo oficjalny paczka informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie a odręczny notka od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje i zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś referencje od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by dostrzec przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niejako nuże Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów procedura pojawiają się one w dużym stopniu z większym natężeniem gotowy, tak aby rzec „tak” do Ciebie.

Related Posts