Jak zjednać sobie potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pomocą drzwi, aliści nadmiernie wielu z nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pośrednictwem 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów trudność wcale swobodnie poprawić, tak aby wzmóc osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w istocie w gruncie rzeczy kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce dociekać się lepiej – kropka! Wierzą, iż milszy aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie wyszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu i dyskomforcie, oraz że jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wobec tego uczuciami. Pacjent utrzymany w porządku chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny natomiast szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim jak na osobie a iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, prosto z mostu mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, ważny zaś komfortowy, zaś plus zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl przebyć za sprawą recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, a odtąd przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go szaleć przez cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić również rasowy w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, zaś potem zapewnienie ich, iż jest to bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się także zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu dać go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu pośrodku tym, jak rozmówca dotarł do Ciebie, i tym kiedy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności kontynuować procedura swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej lub pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież owszem dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia i zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy na odwrót zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list odkąd Ciebie tudzież odręczny notatka od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a świadectwo z pracy od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, by zobaczyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, prawie nuże Cię poznał i pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten postępowanie pojawiają się one w dużej mierze bardziej gotowy, iżby rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Posts