Kredytowanie szpitali jest podróżą, tudzież nie celem

W obecnym scenariuszu, forma jest największym motorem w celu każdej firmy, iżby oprzeć się sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną spośród takich branż, gdzie stan opieki nie być może znajdować się narażone na strata w środku wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest nadzwyczaj rzutki tudzież działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych a technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość cyklicznie słyszymy o słabej opiece ponad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku z tym stan usług medycznych staje się koniecznością, i akredytacja jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym z wykorzystaniem organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu oraz poprawy jakości, wydajności natomiast skuteczności. Technecon Healthcare, jako doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na krzyż wewnętrzną ocenę obiektów a procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, natomiast i pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, jak dodatkowo prowadzi przy użyciu tok akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest zapewnienie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych zaś skrót czasu pobytu w szpitalu.

Kto może się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która w tej chwili funkcjonuje
Chętni do przyjęcia odpowiedzialności wewnątrz poprawę jakości opieki
Preferowana jest organizacja zarejestrowana ewentualnie licencjonowana z wykorzystaniem odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie z ustalonymi standardami
Badanie przed oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego dzięki Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów natomiast standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości i parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych z procesami w tym momencie stosowanymi za pomocą szpital
Analiza zaś specyfikacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni poczęstować inicjatywę w tworzeniu chęci między pracowników, umożliwić odpowiednie szkolenia w celu wszystkich pracowników i umożliwić ślubowanie spośród ich strony i zachęcać natomiast katalizować zarządzanie zmianą.

Korzyści spośród akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, oraz tym samym wzmożenie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza zagrożenie wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy w celu personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem i stronami trzecimi.
Zapewnia zaufanie zaś pewność pośród pacjentów przez przyrzeczenie im dostępu do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna powyżej szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą bezustannie unosić stan opieki http://www.przyjemski.eu natomiast dawać możliwość kongruencja z normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji organizacja akredytująca otrzyma informacje, że dana jednostka w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, wówczas przypadkiem pozostać podjęta orzeczenie o ponownym badaniu bądź cofnięciu akredytacji. Podczas podczas gdy droga do akredytacji nie jest łatwa aż do pokonania, komplet czego potrzebuje owo ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts