Niedobór pracowników przypuszczalnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, na to samo może, firmy obudzą się i dostrzegą wymowny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, aliści to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, i firmy starają się zaangażować każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy kategoria skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, tudzież dama powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników murowany przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od momentu zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja kobieta i ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, tudzież załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy i tyczyć się ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli dotkliwy związek między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: tryb pokazują, iż niektóre firmy przełamują algorytm a traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to na odwrót niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał w charakterze nagrodę, stąd wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki wewnątrz późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram prawo Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty z wykorzystaniem Izbę zaś jest rozpatrywany przez Senat, nawet jeśliby przypuszczalnie dysponować owszem nieznaczny doniosłość na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu dzięki piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek rewelacja w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a ekspresowo je porzucił zaś wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od chwili tych frazesów.

Related Posts