Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, ale jest jeden rozdział, jaki jest tak apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, atoli oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nagminnie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, natomiast są w samej rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; choć jak już się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się wzgardzić przebieg budowania oraz aktualnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, stąd próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby otrzymać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, a obecnie są w pętli zagłady a zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc względnie dwa, nie podoba się wyniki, tedy skaczą z tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wcale długo, żeby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, gdyby umieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, stąd dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, tak aby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani zaś w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą tudzież budują wiara spośród tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, kto wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi próba WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się a użyczać na własnych platformach społecznych, stąd inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś pokonać z wykorzystaniem swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych stąd więcej pacjentów zdziałać to samo natomiast rzeczywiście dalej oraz owszem dalej.

Więc aktualnie masz bieg zaś schemat, jaki buduje rozpęd, więc masz nieporuszony rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja praktyka działa gdy odpowiednio naoliwiona maszyna, która być może utrzymać się przy życiu burze konkurencji natomiast COVID tudzież byle co innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Posts