Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakowoż jest niejaki rozdział, jaki jest rzeczywiście apropos naszej branży, że chciałem się przed z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, lecz są rzeczywiście organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; acz kiedy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się pominąć przebieg budowania i nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, niemniej jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby trwać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, oraz w tym momencie są w pętli zagłady natomiast zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego aż do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają całkiem długo, by uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić mapa w miejscu, aby je pielęgnować, toteż dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, iżby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które stale się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie spośród tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od chwili pierwszego telefonu, kto wykonują, iżby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udzielać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przejść dzięki swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych zatem więcej pacjentów uczynić to samo i rzeczywiście nadal i właściwie dalej.

Więc aktualnie masz przebieg zaś schemat, jaki buduje rozpęd, tym samym masz bezwzględny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To przenigdy nie było ważniejsze niż teraz, tak aby Twoja praktyka działa podczas gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przetrzymać burze konkurencji i COVID a lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Posts