Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku całkowity glob został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na dostęp aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz być wyposażonym problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy wesprzeć Ci w imporcie produktów z Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od momentu chińskich dostawców, takich podczas gdy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wysłać do nas e-mail z opisem przedmiotów, które chcesz wspólnie spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować spośród różnych dostawców.
Możemy przynieść ulgę Ci pokonać http://www.doroz.eu za sprawą skończony proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić wyraźnie spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwakroć orzec materiał, numer zaś kolor produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia wewnątrz pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów sposób możesz być w użyciu szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu prosto z mostu na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proch błogość ducha.
Po tym, jak towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci raport jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy wesprzeć Ci wyprawić płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz posłać płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy do Państwa.

Wreszcie, będziemy również trwać kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się frasować o wysyłkę tudzież dostawę, dlatego że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest także zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci znaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou oraz u innych dostawców w Chinach.

Możemy przynieść ulgę w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach z dostawcami
Możemy sprawić sobie w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy sukurs posprzedażowe tudzież usługi

Możesz wyliczać na Morefar Global a genealogia produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, by poprowadzić Cię za sprawą everyman kolejność procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, żeby podnieść swój biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts