Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak rentowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w znacznie krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje barki całej odpowiedzialności za robienie przychodów. Możesz wywiać czas wolny tudzież później dysponować spokój ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, by ogarnąć jest dokonać zmiany osobisty pracownicy w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, oraz istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy uzyskać pewne rzeczy, w czasie podczas gdy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo zaś wizję, w tamtym czasie Twój agregat staje się zgodny spośród TWOIM celem.

Będą pożądać pracować dla Ciebie i zarabiać w celu Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą być tego częścią, bowiem to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie zaś dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich odwzorowanie pracował w celu nich i przynosił nieporuszony rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak wiele ta jedna tryb jest czata gwoli Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, przecież niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy pacjent wraca po raz drugi i kolejny raz natomiast odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy rozbudowa praktyki poprzez relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy gros chirurgów, Twój klasyczny schemat biznesowy byłby:

Prawie doskonale prowadzony za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwakroć większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / ewentualnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia niezależnie od swoją praktyką, bowiem czują się nie mówiąc o kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, ponieważ nie wiedzą, podczas gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, aby ich rutyna pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości informacja … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, żeby zrealizować swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozbudowa praktyki.

Related Posts