Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę gdy opłacający się biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie oraz spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, zaś nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny oraz później posiadać błogość ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby najść jest zmienić swój załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, zaś istnieje istotna różnica między „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy uzyskać pewne rzeczy, w trakcie kiedy władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, to masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza natomiast wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się należyty z TWOIM celem.

Będą adorować wykonywać pracę w celu Ciebie a wygrywać w celu Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą znajdować się tego częścią, gdyż to wpłynie również na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przekształcić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie i prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby trzymać się planu. Zamiast pomijać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił sztywny strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna sposób jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca jeszcze raz tudzież znowuż natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy awans praktyki przez relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby pani wyglądała?

Jeśli jesteś jak gros chirurgów, Twój doskonały projekt biznesowy byłby:

Prawie gruntownie kierowany przez Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / względnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia niezależnie od swoją praktyką, jako że czują się abstrahując od kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, albowiem nie wiedzą, podczas gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, ażeby ich wprawa pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość informacja … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, żeby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozbudowa praktyki.

Related Posts